Fucs Studio

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Fucs Studio

Postitus Postitas Fucs »

Nonii.

Minu SinuTuubi kanal sai siis nüüd järjekordselt teatud huvigruppide elavat tähelepanu.
Ähvardustelt mindi üle tegudeni 8)

VF sõjardlikku poliitikat Tšetšeenias, Gruusias ja Ukrainas käsitlev videokene eemaldati "vaatajate nõudel" pärast "vastava komisjoni" vms asjanduse analüüsi.....
.... ja babahh 6 kuuline SinuTuubi bänn (konto piiratud kasutatavus) 8)

Ei meeldi vastupropaganda neile ikka üldse :P
Viimati muutis Fucs, 11 Mai, 2016 9:24, muudetud 1 kord kokku.
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Walter2 »

Kas mujale ei saa kuhugi üles panna - tundub huvitav.
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Fucs »

Walter2 kirjutas:Kas mujale ei saa kuhugi üles panna - tundub huvitav.
:D

Sellega on siuke lugu, et mul originaali enam alles pole ja kuna blokk on peal, siis ei saa ma ka enam ise seda SinuTuubist kätte. Vaadata saan 360p resoga ainult mina. Ma siin "spetsina" praegu proovisin igasuguseid imevariante, et see vidio sealt kuidagi HD kätte saada, aga 0 tulemust :evil:

Ma sain vidio trikitades ja tiritamme tehes 640x360 resoga MP4-na hädaga kätte, enne lõplikku kadumist. :twisted:

WinRar pakituna Upload.ee-s
https://www.upload.ee/files/5795732/Del ... o.rar.html

Avamisparooli saavad huvilised PS.

:mrgreen:
Viimati muutis Fucs, 11 Mai, 2016 9:25, muudetud 2 korda kokku.
iFly
Liige
Postitusi: 103
Liitunud: 14 Mai, 2012 20:52
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas iFly »

Austatud ksf Fuchs!
Sinu video allaimemine lõppes sellega:

Kood: Vali kõik

Deletedvideo.rar is malicious,
and Chrome has blocked it.
Sa oled populaarsem, kui arvasid! :P :P
Respect
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Kulibin »

Mu pisikese läpaka viirusetõrje ärkas selle peale talveunest ...
Subject: Trojan:Win32/Spursint.A!cl
Mis värk on ?
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
EOD
Liige
Postitusi: 4694
Liitunud: 12 Jaan, 2006 15:57
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas EOD »

No kui Su Glasnost ehk avalikustamine kutid nii närvi ajas, siis järelikult tabasid naelapea pihta. Ainus soovitus on hoida külma närvi ja jätkata sedasama avalikustamist, kirjutades, kaevates... kõikvõimalikesse instantsidesse.
Alusta kasvõi Eesti ajakirjandusest. Küll loetakse seda ka seal, kus vaja. :wink:
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Fucs »

Esimesed allalaadijad võivad kinnitada, et algul polnud seal mingit jama.

Karvane käsi on ka upload.ee-sse jõudnud.
Selleks, et seal faili muuta on vaja keskmisest rohkem pädevust.
Ei imesta enam millegi üle.

AGA

et sinna üldse näppima mindi ja võeti vaevaks vaeva näha tähendab üheselt seda, et milnetis istub pidevalt ja orgunnitult nuhk, kes jälgib mis toimub.

Sellepärast ma panin ka faili parooli alla, et oleks ülevaade, kellele ma mida jagan ja kes teatud asjadest huvitatud on.

Sinutuubi pommitasid "trollid" umbe oma kaebustega. UKR blogi on viimastel päevadel käitunud kummaliselt. Postitamine sinna on pidevalt häiritud ja vahepeal lausa võimatu.
Korduvalt on üritatud nuhkida minu arvutites. Asi on huumorist kaugel :twisted:
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Satakas »

olekski naiivne arvata, et ka siin nuhke ei ole. kui videos oli viirus, siis võis see siiski autori oma arvutist sinna sisse jõuda. ma tõesti ei tahaks hästi uskuda, et selle, tegelikult ei midagi erilist sisaldava video pärast hakkaks keegi nii kurja vaeva nägema ja nii suuri mutreid keerama, et kuskil uploadis seda nakatada.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Fucs »

Hmm.
Virustotal ei leidnud muffigi

Upload leht on puhas
https://www.virustotal.com/et/url/32b39 ... 462917502/

WINRAR arhiiv on puhas
https://www.virustotal.com/et/file/f82a ... 462918374/

Aga Download nupukesele on külge poogitud miskit - esimene klikk antivir hskkab ksrjuma, teist korda klikkides enam jama ei ole.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Fucs »

Satakas kirjutas:kui videos oli viirus, siis võis see siiski autori oma arvutist sinna sisse jõuda. ma tõesti ei tahaks hästi uskuda, et selle, tegelikult ei midagi erilist sisaldava video pärast hakkaks keegi nii kurja vaeva nägema ja nii suuri mutreid keerama, et kuskil uploadis seda nakatada.
:twisted: minu massinad on saastast puhtad. Pean ennast siiski arvutite alal üle keskmise teravaks pliiatsiks 8)

See, et see süütu ja täiesti Harju keskmine vidio järsku mingi seltskonna poolt avastati aasta + hiljem ja nüüd järsku sellist tähelepanu on mõnedes tekitanud, on enam kui kummaline, ebaloogiline ja mõistetamatu. Ilmselt pole asi konkreetses videos, vaid minus tervikuna. Muud loogilist seletust mul pole.
Kasutaja avatar
Kulibin
Liige
Postitusi: 2192
Liitunud: 04 Veebr, 2012 13:49
Asukoht: Harjumaa

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Kulibin »

Soovitan soojalt sinutoruga protsessida.
* Panic is called on unresolvable fatal errors.
* It syncs, prints "panic: mesg" and then loops.
Kasutaja avatar
Satakas
Liige
Postitusi: 2354
Liitunud: 21 Jaan, 2005 0:33
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Satakas »

Fucs kirjutas: :twisted: minu massinad on saastast puhtad. Pean ennast siiski arvutite alal üle keskmise teravaks pliiatsiks 8)
ausõna, ma ei taha su turvataset kahtluse alla seada aga tänapäeva arvutimaailmas ei kõla ütlus, et "minu arvuti on viirustest" puhas lihtsalt iseenesest eriti tõsiseltvõetavalt. mis, ma rõhutan, ei tähenda, et see ei võiks põhimõtteliselt tõsi olla. liiatigi, ega ma kujutakski ette, et keegi astuks esile ja sõnaks, et "jajah, mul arvutis terve pinutäis viiruseid möllamas, nii et olge mu failidega ettevaatlikud."

tahan sellega öelda seda, et viiruse point ongi see, et arvutiomanik ise siiralt tema olemasolu ei usuks ja oleks kindel, e tema masin on 100% puhas.
Fucs kirjutas:See, et see süütu ja täiesti Harju keskmine vidio järsku mingi seltskonna poolt avastati aasta + hiljem ja nüüd järsku sellist tähelepanu on mõnedes tekitanud, on enam kui kummaline, ebaloogiline ja mõistetamatu. Ilmselt pole asi konkreetses videos, vaid minus tervikuna. Muud loogilist seletust mul pole.
eks asjaolud muutusid aktuaalseks ja kellelegi jäi silma, kes siis sõbrad appi kutsus. ma ei ta, kes-mis sa oled, seepärast ei oska juhtunu põhjust kommenteerida. kardan aga siiski, et tema aktuaalsus ja kellelegi silmatorkamine selle tekitas.
Kasutaja avatar
huvitun
Liige
Postitusi: 1285
Liitunud: 28 Mär, 2014 9:20
Kontakt:

Kremli trollidest

Postitus Postitas huvitun »

Täiesti mõistetav, miks see video ärritab. Ilma selgitava tekstita sisu on ka lollile mõistetav. Ja see lapsepõlve pühamast püham laul taustal. Ning vene lipp. Võigas kontrast, millele ei saa vastu vaielda.
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4866
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Gideonic »

Nõustun ka, et peaksid Youtube'iga minema protsessima, kuigi see pikk ja vähetulemuslik tavaliselt.Tõenäoliselt on ka nende harukontor, mis seda teemat otsustab, idapiiri taga. Peab ilmselt kõvemat lärmi lööma, et kaugemale jõuaks :)
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Kremli trollidest

Postitus Postitas Fucs »

huvitun kirjutas:Täiesti mõistetav, miks see video ärritab. Ilma selgitava tekstita sisu on ka lollile mõistetav. Ja see lapsepõlve pühamast püham laul taustal. Ning vene lipp. Võigas kontrast, millele ei saa vastu vaielda.
No seal on palju n.ö. "peidetud" sümboolikat, vihjeid ja ridade vahelt lugemisvõimalust, mis neid pöördesse ajab, alustades sissejuhatavast dirigendist, kes sümboliseerib seda, kelle taktikepi all asjad toimuvad ja lõpetades suure "slava rossiii" hurrraaa-ga lõpus :mrgreen:


Edit:
Gideonic kirjutas:Nõustun ka, et peaksid Youtube'iga minema protsessima, kuigi see pikk ja vähetulemuslik tavaliselt.Tõenäoliselt on ka nende harukontor, mis seda teemat otsustab, idapiiri taga. Peab ilmselt kõvemat lärmi lööma, et kaugemale jõuaks :)
See pole esimene kord ja on saanud ka protsessida. Esimest korda on tegevus laiemalt süstematiseeritud (korraga tegutsetakse n.ö. mitmel "rindel"). Varasematest kogemustest - algul pommitatakse YouTube kontor umbe kaebustega "ebasobiva sisu" tõttu. Kui selle suudad ümber lükata järgneb kaebuste laviin "kasutatud on loata teiste autorite materjale". Kui just ise antud näite puhul "olgu jääv..." laulukest valmis ei kirjuta ja ise kaameraga Tšetšeenias, Gruusias ja UKR filmimas ei käi, siis edasi läheb vaidlemine juba raskeks ja võimatuks...
Halvimal juhul saavutavad nad terve kanali sulgemise ja kõikide meediumite kaotsimineku. Paremal juhul saavad üksikuid "võite".

OK.

Las see teema nüüd jääb sinna, kus ta alguses oli.
Tahtsin lihtsalt jagada oma isiklikku kogemust sellest, mis toimub, kui vene trollidele jalgu jääd. 8)
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist