Kaitseväelaste pahandused ja "pahandused" (politsei, kohus)

Vasta
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: Kaitseväelaste pahandused ja "pahandused" (politsei, koh

Postitus Postitas oleeg »

Selge.

Eksisin pisut...

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Kaitseväelaste pahandused ja "pahandused" (politsei, koh

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

toomas tyrk kirjutas:Anna andeks, Borja, aga paraku oled ju sina siin teemas ainus, kes õigustab saladusastme märgisega kaitstud dokumentide mitte-reeglitepärast käitlemist. Ning väidad, et selline käitlemine on OK.

Vale väide - ma pole kuskil siin kirjutanud, et:
-- selline "käitlemine on Ok"
-- niisama ma pole seda ka kuskil siin ilmselgelt "õigustanud"
Tyrk-il kah too funktsionaalne lugemisoskus aastatega "longama" hakanud vist :?

Mida mina siis (mõne arust siin riiklik kurrrjategija juba :mrgreen: ) siia teemasse päriselt kirjutanud olen:
-- et see riik on juriidiliselt selgelt üle reguleeritud - mida kinnitavad riigiteadlased eesotsas autoriteet RAIDLAga (kellele pakuti presidendiametit enne KARISt)
-- et selle riigi ametkonnad on end ülesalastanud - millest on ka piisavalt pallu kirjutanud ja mida möönas siin isegi HEREM
-- et mõlemad - nii riigi juriidiline ülereguleeritus kui ametkondade ülesalastatus võimendavad teineteist ning pidurdavad juba ammu selle riigi ladusat toimimist - no üllaülla
-- et eluaegne teenistuskogemus võimaldab mul väita, et suur hulk klassifitseeritud materjale on tegelikult "üleklassifitseeritud kompost" - mis on hakanud pidurdama enamuse ametkondade sujuvat töörutiini
-- et riigiametnikke ja ohvitsere "pekstakse" nende ülemääraste regulatsioonide valguses kohati üleliia ja selline peksmine on omandanud juba ammu omaette "väärtusvarjundi" - s.t et rõhk riigisaladuse REAALSEST KAITSEST on meil üle nihkunud "süüdlaste karistamisele" // sellega kaasnevatele "eduraportitele"
-- et tulenevalt kõigest eelnevast ei usu ma kol-ltn NOVIKOVi "raskesse süüsse EV ees" ja pean seda keissi meile juba tüüpseks ametniku/ohvitseri "juriidiliseks tühistamiseks"

Selline minu arvamus võib meeldida // mitte meeldida - aga mix selle peale pöördesse (loe: hüsteeriasse) minna, jääb mulle küll sügavalt arusaamatuks :roll:
Et siin teemas tatti pritsivatele (ja hoolikalt aliaste taha varjunud) tundmatutele isikutele on mul hoopis lihtne küsimus - kuda sõda sõdima hakkate - kus riiklikud institutsioonid doominokivikestena kokku kukkuma hakkavad :?: kui minu lihtne jutt ja loogika teid juba praegu hüsteeriasse ajavad :twisted:
Viimati muutis Tundmatu sõdur nr. 4, 11 Jaan, 2022 12:00, muudetud 1 kord kokku.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
AndresTy
Liige
Postitusi: 940
Liitunud: 07 Mär, 2019 13:27
Kontakt:

Re: Kaitseväelaste pahandused ja "pahandused" (politsei, koh

Postitus Postitas AndresTy »

Kõik võib-olla ongi nii hukas ja pekkis olla nagu Borja siin kirjeldab, kuid väita, et Novikovi karistati just selle tõttu - tehti näidispoomist - et kõik hukas on, on meelevaldne väide. Sa lihtsalt ei tea selle juhumi üksikasju, et seda väita saaksid. Saad ainult oletada ja oletad just oma eelhäälestatud erapoolikult lähtekohalt. Sul on mingi oma nägemus Eesti riigis toimuvast ja siis sa paigutad sellesse maailmapilti asju (mille detaile sa ei tea) neid oma nägemuse jaoks sobivaks väänates, aga mida sa usud sinna sobivat. :?

See kõik lõhnab veidi tautoloogia järele. Või siis Argumentum ad publicum Kõige maa põhja manamist on nii tore uskuda, aga paraku peab iga juhtumit vaatama eraldi.

A mis puutub Borja armumist minu signatuuri
Imekaunis! Raha eest teen kõike, mida härrad soovivad...
... Kui ma paneks oma signatuuriks: "Ma oskan lennata!" - kas Borja siis ka võtaks seda niimoodi üks-ühele?


Väikeseks mõtiskeluks ja sisekaemuseks Borjale:
https://www.err.ee/1608459089/harri-tii ... avutamisel
Imekaunis! Raha eest teen kõike, mida härrad soovivad...
metssiga
Liige
Postitusi: 1688
Liitunud: 11 Nov, 2005 19:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kaitseväelaste pahandused ja "pahandused" (politsei, koh

Postitus Postitas metssiga »

mart2 kirjutas: kui on salastatuse märge, siis saladusega töötajad peavad seda vastavalt käsitlema, nende isiklik arvamus ei loe.

Siin foorumil on hästi palju toredaid akf, aga ma olen sageli mõtelnud, et ega paljud ju ei saa asjadest päris täpselt aru, kuidas need asjad sõjaväes käivad - taktikalise ülesande lahendamine või mõne dokumendi salastatusastme hindamine on hoopis erinevad asjad.
Oman vastavaid kohustusi ja piiramatuid õigusi antud ülesannete täitmisel.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kaitseväelaste pahandused ja "pahandused" (politsei, kohus)

Postitus Postitas Kriku »

Tartu halduskohus tunnistas seaduslikuks tagalapataljoni reamehele määratud aresti selle eest, et ta keeldus miinivälja rajamise tunnis käsku täitmast, sõimas pooljao ülemat venekeelsete roppustega ja tungis lõpuks kallale.
https://www.ohtuleht.ee/1064319/elu-ees ... istas-teda

Mul ei ole.
KategorieC
Liige
Postitusi: 728
Liitunud: 01 Aug, 2006 17:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Kaitseväelaste pahandused ja "pahandused" (politsei, kohus)

Postitus Postitas KategorieC »

Kriku kirjutas: 16 Juun, 2022 8:04
Tartu halduskohus tunnistas seaduslikuks tagalapataljoni reamehele määratud aresti selle eest, et ta keeldus miinivälja rajamise tunnis käsku täitmast, sõimas pooljao ülemat venekeelsete roppustega ja tungis lõpuks kallale.
https://www.ohtuleht.ee/1064319/elu-ees ... istas-teda
Kui ma ei eksi, siis vastavalt varasemale praktikale, esimene käsu mitte täitmine on arest ja teise korraga saab juba tingimisi. Ainult positiivne kui sellise suhtumisega kodanikud omale templi külge saavad. Hiljem lihtsam eristada.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kaitseväelaste pahandused ja "pahandused" (politsei, kohus)

Postitus Postitas Kriku »

Ülemale kätega kallale minemise eest (pealkirjas "väänas pikali ja kägistas") on arest ikka päris leebe karistus. Tsiviilis on igasugu väiksemate kehaliste kontaktide eest kriminaalasju algatatud (kehaline väärkohtlemine).
davidsoniharald
Liige
Postitusi: 1000
Liitunud: 16 Veebr, 2010 22:57
Kontakt:

Re: Kaitseväelaste pahandused ja "pahandused" (politsei, kohus)

Postitus Postitas davidsoniharald »

Kriku kirjutas: 16 Juun, 2022 12:09 Ülemale kätega kallale minemise eest (pealkirjas "väänas pikali ja kägistas") on arest ikka päris leebe karistus. Tsiviilis on igasugu väiksemate kehaliste kontaktide eest kriminaalasju algatatud (kehaline väärkohtlemine).
Ju siis ülem ikka papist poiss ka ei olnud olnud ja andis vastu, ning sellega loeti kohtu poolt karistus kättesaaduks. :D
Vanasti kui facebooki ei olnud veel, teati ainult oma pere sees, kes loll on.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist