"Kui käsite, härra ülemleitnant, kassi ära tappa, siis ..."

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
Sam Beaver
Liige
Postitusi: 826
Liitunud: 09 Aug, 2017 19:54
Asukoht: Siin & seal, põhiliselt tööl
Kontakt:

Re: Nali

Postitus Postitas Sam Beaver »

Putin destroyed the pro-Russian lobby in the world with his own hands. Now acting in Putin's interests would mean admitting that you fucked a goat
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19533
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Vene propaganda on üle võlli läinud

Postitus Postitas ruger »

Orkid näitavad, kuidas uputada koera... teise riigi presidendile...
Russia is ruthless. Watch this video where Rogozin drowned a dog in front of Serbian President “for an experiment”(in part to show him “who’s the boss.”) Putin’s been on a power trip & he understands well how to treat other (weaker) authoritarian politicians. No surprise that Vucic fears Putin but mocks the West. For Putin, kindness is weakness and weakness emboldens him.
Venemaa on halastamatu. Vaadake seda videot, kus Rogozin uputas Serbia presidendi ees koera "eksperimendi eesmärgil" (osalt selleks, et näidata talle "kes on boss".) Putin on olnud võimuretkel ja ta mõistab hästi, kuidas kohelda teisi (nõrgemaid) autoritaarseid poliitikuid. . Pole üllatav, et Vucic kardab Putinit, kuid mõnitab läänt. Putini jaoks on lahkus nõrkus ja nõrkus julgustab teda.
https://twitter.com/ivanastradner/statu ... 9339373568
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Sten1111
Liige
Postitusi: 155
Liitunud: 12 Mär, 2022 8:27
Kontakt:

Re: "Kui käsite, härra ülemleitnant, kassi ära tappa, siis ..."

Postitus Postitas Sten1111 »

Ma ei saa aru mida sellega tõestati? Et koer ei suuda vee all kaua vastu pidada?
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1759
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: "Kui käsite, härra ülemleitnant, kassi ära tappa, siis ..."

Postitus Postitas maksipoiss »

Sten1111 kirjutas: 05 Mär, 2023 0:28 Ma ei saa aru mida sellega tõestati?
Seda et nad ongi idioodid :)
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: "Kui käsite, härra ülemleitnant, kassi ära tappa, siis ..."

Postitus Postitas Manurhin »

Tõestati oma nõrkust. Pakun, et kui Chuck Norris tuppa oleks astunud (saab 10. märtsil 83 muideks), siis oleks kogu kamp ennast täis lasknud. Tüüpiline rašistide värk - endast väiksemate ja nõrgematega kõvatavad, aga kui vastu hambaid saavad, siis on MAAMAAA!!!
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2110
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: "Kui käsite, härra ülemleitnant, kassi ära tappa, siis ..."

Postitus Postitas vaoinas »

Sealsamas twitteri lõimes allpool olev link
BBC 2017. aasta artiklile näitab seda juhtumit küll pisut teises valguses.

https://www.bbc.com/news/blogs-trending-42453875
nimetu
Liige
Postitusi: 7583
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: "Kui käsite, härra ülemleitnant, kassi ära tappa, siis ..."

Postitus Postitas nimetu »

Koer jäi väidetavalt ellu jah, kuigi moraalselt on see ikkagi vägagi küsitav eksperiment. Eks ta kõik üks suur propaganda ole.
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2110
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: "Kui käsite, härra ülemleitnant, kassi ära tappa, siis ..."

Postitus Postitas vaoinas »

nimetu kirjutas: 06 Mär, 2023 12:46 Koer jäi väidetavalt ellu jah, kuigi moraalselt on see ikkagi vägagi küsitav eksperiment. Eks ta kõik üks suur propaganda ole.
Olulisem vist on ikka see, et asja eesmärk ei olnud tegelikult Serbia presidendile kohta kätte näidata, nagu ülalolev tviit väidab.

Orkid on värdjad, seda kahtlemata, aga sellisel viisil kontekstist välja rebitud vastupropaganda diskrediteerib eelkõige meid endid.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36584
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: "Kui käsite, härra ülemleitnant, kassi ära tappa, siis ..."

Postitus Postitas Kriku »

Axel Munthe kirjutas:Meenuta seda, mis ma nüüd ütlen, kui ta aeg saabub. Ära saada teda loomakliinikusse, ära palu oma arstil hoolitseda, et ta saaks uimastiga valutu surma. See pole mingi valutu, see on vapustav surm. Koerad vastustavad sageli nende gaaside ja mürkide toimet kõige südantlõhestavamal viisil. Annus, mis surmaks täiskasvanud inimese, laseb sageli koeral üle elada paljude minutite hingelisi ja kehalisi piinu. Olen tihti viibinud nende massiliste tapatalgute man loomakliinikus ja olen ise surmanud palju koeri mürgiga; seepärast ma tean, mida räägin. Ma ei tee seda enam kunagi. Palu ükskõik keda, keda sa võid usaldada ja kes koeri armastab - milledest viimane on vältimatu tingimus -, et ta võtaks su vana koera endaga välja parki, annaks talle kondi, ja kuna ta seda sööb, laseks talle revolvrist kõrva. See on hetkeline ja valutu surm, elu kustub nagu küünal, mis puhutakse. Nii olen omaenese käega palju oma vanu koeri surmanud.
Oh, ilusaid aegu, kui sai linnapargis niimoodi teha...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36584
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: "Kui käsite, härra ülemleitnant, kassi ära tappa, siis ..."

Postitus Postitas Kriku »

Tädi pakkus joodikutele 15 eurot, et nood aitaksid tal oma koerast vabaneda ja üllatus-üllatus, joodikud lõid peni maha: https://lemmikloom.delfi.ee/artikkel/12 ... kese-koera

Nüüd tegi endine koeraomanik politseile avalduse ja hädaldab, kui hirmus lugu :dont_know:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist