Sõjamuuseumid

Militaarmuuseumid, -ekspositsioonid, -kollektsioonid -- kuidas iganes keegi neid nimetada tahab.
Vasta
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

KVÜÕA sõjamuuseum :D on ka oma nurgakese kooli koduleheküljel leidnud... asi peaks alles töös olema ... :)

http://www.ksk.edu.ee/est/muuseum
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2056
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Mina pole selles muuseumis käinud. Äkki viitsib mõni Tartu inimene ka kampa lüüa ja organiseeritult muuseumi külastada.
Kui on probleem, tõmba lõuga
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Olen käinud, olen näinud. Väidetavalt on igalühel võimalik vastavat soovi korrapidaja juures avaldades sisse saada - tullakse vastu ja viiakse tipa-tapa käekõrval kohale :wink:
Andres
Liige
Postitusi: 61
Liitunud: 31 Okt, 2005 10:56
Asukoht: Tartu
Kontakt:

muuseum

Postitus Postitas Andres »

Huvilistele ligipääs alati olemas olnud.
Kuna tänapäeval kuskile ametiasutustesse niisama lihtsalt tänavalt sisse ei astu (liiati siis veel sõjaväelisse ametkonda) ja kuna ei saa garanteerida igal suvalisel ajahetkel vastuvõtva kaadri valmisolekut, siis on targem tõesti juba avastatud ja eelpool viidatud tekkival leheküljekesel toodud tel numbri või meili teel oma huvist teada anda.
Eriti veel kui juhtub kaugema nurga mees/naine olema.
soadf
Liige
Postitusi: 1194
Liitunud: 03 Mär, 2005 23:15
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas soadf »

Kasutaja avatar
ivalo
Liige
Postitusi: 1102
Liitunud: 13 Apr, 2004 20:01
Asukoht: Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas ivalo »

See minu mäletamist mööda mitme aasta tagune Maarjamäe väljapanek. Asjad muidugi Pärnust Tammiksaarelt.
Aleks
Liige
Postitusi: 695
Liitunud: 14 Okt, 2005 18:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aleks »

KVÜÕA muuseumi kiituseks peab ütlema, et vähene ruum on osatud maksimaalselt ära kasutada - rääkimata veel huvitavatest väljapanekutest :D
Olen huvitatud Kaitseliidu ja Kaitseväe rinnamärkidest, autasudest, dokumentidest ja sümboolikast 1918 - 1940. Võimalik erinevad variandid - ost, vahetus jne. Telefon 5092935.
Kasutaja avatar
Heiks
Liige
Postitusi: 334
Liitunud: 23 Dets, 2003 20:47
Asukoht: Reval
Kontakt:

Postitus Postitas Heiks »

Õnnestus läia Londonis Imperial War Museumis
Aega oli vaid 6 tundi olla, seega ei jõudnud keldrikorrustki korralikult läbi vaadata.
Muuseumis saab laenutada teatud summa eest telefoni moodi asja, millega on võimalik kuulata seletusi, aga seda eriti ei soovita, sest peaaegu sama info oli ka saalis saadaval ning kasutusvõimalusi suht vähe.
Lisan mõned juhuslikud pildid mis seal tegin.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

Anonymous kirjutas:KVÜÕA sõjamuuseum :D on ka oma nurgakese kooli koduleheküljel leidnud... asi peaks alles töös olema ... :)

http://www.ksk.edu.ee/est/muuseum
Muuseumi kodulehele on lisatud uusi pilte väljapanekust.

ProPatria
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
alex
Liige
Postitusi: 356
Liitunud: 14 Apr, 2005 9:21
Kontakt:

Postitus Postitas alex »

pro patria- osadel piltidel on mingi digivibra sees ps arsenal, madsen võibolla mujalgi
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

alex kirjutas:pro patria- osadel piltidel on mingi digivibra sees ps arsenal, madsen võibolla mujalgi
Need pildid, mis kodulehel esmalt avanevad, on tegelikult eelvaateks mõeldud pisipildid... mingi müra on neil tõesti sisse tulnud, ma ei taipa selle tekkimise põhjust... :oops:

Tegelikult tasub viia kursor pildile, teha topeltklõps ja siis avaneb suurem pilt.
Neil küll ei tohiks olla häirivaid defekte. (Inimeste peal on see katsetatud!)

ProPatria
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Andres
Liige
Postitusi: 61
Liitunud: 31 Okt, 2005 10:56
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Andres »

Nö "vibra" on tõesti vaid eelvaates - vastava galeeriivaate nö prevüüs. Kui kannatust varuda ja piltide peal klikkida, siis lähevad need mõneti suuremaks ja teravamaks. Põhimõte on siiski ainult väikese sissevaate pakkumine - mitte postrite printimise võimaldamine. Mitte, et midagi ka viimase võimaluse pakkumise vastu oleks, aga kodulehel on omad tehnilised piirangud mahtude osas.
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Budapestis on samuti hea sõjaajaloo muuseum. Mulle seal meeldis.
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Postitus Postitas gnadenlose »

Mina olen külastanud Belgradi vanas linnuses asuvat muuseumi, õieti küll selle õuel asuvatel tankidel-suurtükkidel turninud (asutus ise oli suletus kahjuks). Hiljem netist pilte vaadates olen tundnud ürgtõmmet sinna tagasi... :oops:
Гив Ми Мани
ictta
Liige
Postitusi: 2151
Liitunud: 15 Juun, 2004 4:11
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ictta »

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist