Kremli troll vooglaid

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40239
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Irooniliselt: kui ERR näitas õhtustes uudistes lugu, et mitte kõik KOV-id ei taha seda puruks lastud tanki näha (mis Vabakal praegu eksponeeritud on), siis kogemata jäi kaadrisse ka tanki ümber hiiliv Vooglaid. Tea, kas miski provokatsioon on tegemisel?
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3353
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Madis Reivik »

1. Mis ajast on karmina joone katoliiklus ja traditsionalism "enamasti stalinistliku patriarhaadi oma"? Mis ajast identifitseerib nn kremli trolli religiooni levitamine? See samuti väga veider väide.

Ma natuke torgiks. Mis asi on "karmima joone katoliiklus" ? St, mis aastast alates katoliiklus (defineerime seda läbi paavsti seisukohtade) "pehmoks" muutunud ?

Ja muidugi, mis krt on Eestil pistmist "katoliiklike väärtustega" ? Meie oleme siin pigem Lutheri kiiluvees päris edukalt arenenud.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36638
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Kriku »

Madis Reivik kirjutas: 01 Mär, 2023 12:30Ma natuke torgiks. Mis asi on "karmima joone katoliiklus" ? St, mis aastast alates katoliiklus (defineerime seda läbi paavsti seisukohtade) "pehmoks" muutunud ?

Ja muidugi, mis krt on Eestil pistmist "katoliiklike väärtustega" ? Meie oleme siin pigem Lutheri kiiluvees päris edukalt arenenud.
Ei puutu teemasse.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3353
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Madis Reivik »

Ainult niipalju puutub, et kõlavate ja pika ajalooga termineid pillutakse ilma sisule mõtlemata. Mingi pseudointellektuaalne mula varjutab krt teab mis madalat agendat. Aga ega see mingi uudis pole ekreiitide puhul.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2935
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Sho »

Kriku kirjutas: 28 Veebr, 2023 17:22
Sho kirjutas: 28 Veebr, 2023 14:39 Russkii mirr ongi kõik need punktid koosvõetult.
Ma ei ole nõus. Avaldus, et Toompeal võiks niisama hästi ka Vene lipp lehvida, ei oleks mulle vastuvõetav ükskõik mis soustis. Ka üldse ilma soustita poleks vastuvõetav.
Ma saan sinust täiesti aru, Kriku. See on lääne demokraatiatele omane ja end hästi õigustanud seisukoht, tõmmata punased jooned, mida ületada pole lubatud, muidu tehke mis tahate. Ehk kui russkii mirris on keelatud kõik, mis pole lubatud, siis lääne demokraatiates on lubatud kõik, mis pole keelatud.

Antud juhul sa tõmbad selle punase juti Pika Hermanni torni, et me võime rahulikult elada ka russkii mirris, peaasi, et tornis lehviks sini-must-valge.

Russkii mirri levitajad on selle teadmiseks võtnud ning toimetavad selle järgi. Russkii mirri koostööpartner Keskerakond ei protesteerinud kordagi meie lipu vastu, püüdes siin säilitada neukkuliidust päranduseks saadud korruptiivset russkii mirri. Keskerakonna rinnal end soojendanud füürerite poliitperekond ehitas oma taskupartei samuti selle retsepti järgi üles, kaaperdades agressiivselt Eesti rahvuslikud ja riiklikud sümbolid ning teenides välja Eestile vaenulike jõudude tunnustuse kui russkii mirri garant Eestis.

Praegu lähenete te Vooglaiuga samale küsimusele lihtsalt erinevate nurkade alt, sina pole vastu ükskõik mis mirrile õiget värvi lipu all ja Vooglaid pole vastu ükskõik mis värvi lipule “õige” mirri otsas.

———

Akf Krijgsvolk. Lugesin läbi su mureliku ja emotsionaalse kirjatüki ning vastan ka sellele esimesel võimalusel. Kui Kriku muidugi vahepeal kogu diskussiooni olematusse ei paiska. Ma olen lihtsalt kohutavalt aeglane ning kõike korraga ei jõua.
Võtke teed ja tulge homme jälle..
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36638
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Kriku »

Sho kirjutas: 01 Mär, 2023 13:26sina pole vastu ükskõik mis mirrile õiget värvi lipu all
Seda ma ei ole öelnud.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40239
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Kapten Trumm »

1. Mis ajast on karmina joone katoliiklus ja traditsionalism "enamasti stalinistliku patriarhaadi oma"? Mis ajast identifitseerib nn kremli trolli religiooni levitamine? See samuti väga veider väide.

Ma natuke torgiks. Mis asi on "karmima joone katoliiklus" ? St, mis aastast alates katoliiklus (defineerime seda läbi paavsti seisukohtade) "pehmoks" muutunud ?

Ja muidugi, mis krt on Eestil pistmist "katoliiklike väärtustega" ? Meie oleme siin pigem Lutheri kiiluvees päris edukalt arenenud.
Kui elektoraat on idioodid või haritumad, kuid lamemaalased või antivakserid, siis ongi oluline feimi saamiseks kasutada keerukaid väljendeid, mis jätavad mulje kui targast inimesest. Palju võõrsõnu jne. Isegi Mart Helme ju "leviteeris", mitte ei lennanud "sureva maa kohal" niisama.

Haritum publik saab sellest muidugi aru, aga see pole antud partei sihtgrupp. Püütakse neid, kes usuvad kolmesendist elektrit ja "lihtsaid lahendusi". Neid, kel pole elus hästi läinud või kes pole rahul, et nende MMS-i äri suleti.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Sho
Liige
Postitusi: 2935
Liitunud: 26 Jaan, 2009 18:45
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Sho »

krijgsvolk kirjutas: 01 Mär, 2023 6:23 Kuule nüüd austet Sho, ma olen Sinust seni lugu pidanud, aga nüüd ei saa ma aru...et kas oled liigse klaasi haljast võtnud?
Üldiselt olen ma karsklane, aga nii paar korda aastas luban endale lonksukese head-paremat.
Üleeile ôhtul näiteks täitsin ma üht küsimustikku viskide kohta, mis tuletas mulle meelde, et mul on kapis tilgake Taliskeri Dark Stormi. No vôtsin lonksu. Tuli hea uni.
---

"Mis ajast on karmina joone katoliiklus ja traditsionalism "enamasti stalinistliku patriarhaadi oma"?"

Siin on vist tegemist funktsionaalse lugemisoskuse ülesütlemisega?
Mina kirjutasin, et:
"1. Levitab religiooni, enamasti stalinistliku patriarhaadi oma, aga välismaised agendid ka oma kohalikku, eriti räiges soustis."
Stalinistliku patriarhaadi religioon ja välismaine kohalik religioon on selgesti eraldatud.
---

"Mis ajast identifitseerib nn kremli trolli religiooni levitamine? See samuti väga veider väide."

Stalinistliku patriarhaadi religioon on russkii mirri lahutamatu osa, selle alus ja öeldis. Ilma selleta poleks olemas russkii mirri toimimiseks hädavajalikke "duhhovnôje skreepe". Iseasi on see, et "duhhovno skreppnôje" ise tavaliselt religioonist midagi ei tea ning ei suuda meenutada isegi esimest käsku.
---

"VV levitab oma, st padukatoliilase arvamust, et homokäitumise promo avalikus meedias pole õige."

Sedasama teeb russkii mirr ja palju kategoorilisemalt, mitte arvamust levitades vaid kriminaalkaristuse ähvardusel lausa ära keelates. VV soovib samale tulemusele jôuda.
Aga me ei aruta siin praegu VV personaalküsimust, vaid russkii mirri levitava kremli trolli môistet. Selle arutelu tulemusel saame otsustada, et kas VV üldse kvalifitseerub kremli trolliks vôi mitte.
---

""Homofoobia", st hirm homode ees?"

Homofoobia on hirm homo eest sinus eneses. Suunatuna väljaspoole, et et ennast veenda oma mittehomoks olemises.
Kôige suuremad homofoobid ja homovastaste organisatsioonide juhid on reeglina latentsed salahomod.
Strugatskitel on raamat "Asustatud Saar", mis kirjeldab autentselt ehk otse elust mahakirjutatuna russkii mirri. Seda juhivad kôrvalekaldunud, kes levitavad foobiat endasarnaste suhtes ning kiusavad neid taga. See tagab nende endi vôimu ja julgeoleku.
---

" "Levitab fashismi, natsismi, kommunismi jne" Austet Sho, palun vali nüüd ikka välja mida väidad, ikka 1 või 2 kolmest."

Pôhjenda oma nôudmist. Tegemist on sotsialismi gradatsiooniga pehmemast räigemani. Vôib vabalt levitada kôiki kolme koos ja seda russkii mirri adeptid ehk kremli trollid teevadki. Sisuliselt, mitte ilmtingimata nimeliselt.
---

"Õigustab oma vaateid homofoobiaga? Aga kuidas?"

Loogiline pôhjuse-tagajärje ahel. Homofoobiat ôigustatakse religiooniga, raZZismi homofoobiaga ehk vôitlusega geiroopa ja geiparaadide vastu.
---

"Lisaks "misasi on "muud sellist ajuvabadust"? Millist siis?"

Ükskôik millist. Oportunistlikud reaktsionäärid reageerivad igale avanevale vôimalusele.
---

""Levitab russkii mirri, koos selle vallutuste ja sõdade õigustamisega läbi esimese kolme punkti" Kuule nüüd akf, sa ikka tõsiselt mõtled nii? Esmalt, millisel viisil, moel tegevusega VV "russkii mirri levitab? Tõsiselt."

No nagu eelnevalt öeldud, me ei aruta praegu mitte VV personaalküsimust vaid tuvastame kremli trolli tunnuseid.
Vahest VV ei olegi kremli troll?
---

"Teiseks: " koos selle vallutuste ja sõdade õigustamisega koos selle vallutuste ja sõdade õigustamisega läbi esimese kolme punkti" ??? Kuidas palun? See " koos selle vallutuste ja sõdade õigustamisega läbi esimese kolme punkti" Ja..."vallutuste ja sõdade õigustamisega"??? Kuule austet Sho, palun ära enam rohkem peale võta. Lähed kole ägedaks ja väidad siin hirmsa tempoga igatsugu imelikke asju. Kui väidad, siis palun tõesta. Punkthaaval, palun."

Ma siin praegu punkthaaval nagu vastangi sulle. Millised punktid sulle segaseks jäid?
Vallutusi ja sôdasid ôigustavad kremli trollid vajadusega raZZismi levitada. Levitamiseks on vaja homodega vôidelda. Homodega vôitlemiseks on vaja religiooni.
---

""Koostab likvideerimisele kuuluvate vaenlaste nimekirju, kasutades õigustusena eelmiseid nelja punkti"...
Siin lähed Sa, austet Sho, küll omadega päris rappa. "Koostab likvideerimisele kuuluvate vaenlaste nimekirju" Kuskohast Sa selle välja imesid? Ikka tõsiselt ka mõtled nii ja saad seda väidet ka tõestada. Adekvaatses vormis jne."

Loomulikult saan ja ka adekvaatses vormis.
Juba 1986.aastal kirjutas Vladimir Voinovits satiirilise romaani "Moskva 2042", milles kirjeldab täpselt praegust moskooviat ja russkii mirri. Muu hulgas nägi ta ette ka vaenlaste ja reeturite nimekirjade koostamist, millega Puutini moskoovia ka aktiivselt lausa riigi tasemel tegeleb. Näiteks:
https://znz.ru/predateli-rossii
---

"Ja Finale Ultima: "kasutades õigustusena eelmiseid nelja punkti" Ahsoo... Kuidas palun!? Oehhh... Ok, Sa ei pea vastama, kui ei soovi, aga palun ära järgmisel korral sellist ebaadekvaati väljasta, tõsiselt palun."

Eee.. milles see ebaadekvaat seisneb? Suudad selgitada ja pôhjendada?
Võtke teed ja tulge homme jälle..
alari
Liige
Postitusi: 1614
Liitunud: 06 Juul, 2005 15:48
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas alari »

Paistab, et vavo või vova on venemeelne olnud juba vähemalt 5 aastat.
https://twitter.com/svenvarkel/status/1 ... 0229199874
Kasutaja avatar
Smith
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 10 Veebr, 2012 22:01
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Smith »

Meie Varro Vooglaid nimeline kremli troll on siis järgmise Riigikogu koosseisu liige.
"We have 50 million Muslims in Europe. There are signs that Allah will grant Islam victory in Europe—without swords, without guns, without conquest—will turn it into a Muslim continent within a few decades." Muammar Gaddafi
ElrikThunderson
Liige
Postitusi: 1699
Liitunud: 30 Dets, 2012 22:01
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas ElrikThunderson »

Teemast hälbinud mõtetevahetus eemaldatud.
alfa hotel
Liige
Postitusi: 213
Liitunud: 08 Mär, 2018 21:14
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas alfa hotel »

vooglaid kurdab Trummi postituse üle. Nii kahju: https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0251851641
minasiin223
Liige
Postitusi: 49
Liitunud: 03 Mär, 2022 23:50
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas minasiin223 »

Ma ei saa sest vennast üldse aru aga tore on näha, et sellised ennast ise hävitavad. On vaid aja küsimus, millal selline Paldiski mnt. -le puhkama viiakse.
VV on meie kõige suurem sõnavabaduse pooldaja, vihakõne vastane jne. Ainult, et ta enda FB kontol saavadki vaid talle sobiv seltskond kommenteerida. Vihakõne levitamine samuti saanud tal igapäevaseks.
VV on meie kõige suurem homode vastane aga ise võtab homode teemal igalpool sõna. Päriselt ei imesta, kui ta ise ongi homo.
VV SAPTKist ei hakka rääkimagi. Annetab talle jee eesti rahvas igal aastal ca pool milli :lol:
nimetu
Liige
Postitusi: 7584
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas nimetu »

vooglaid kurdab Trummi postituse üle.
Trumm suutis trollida trollijat. See on tõesti muljetavaldav. :lol:
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4089
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: Kremli troll vooglaid

Postitus Postitas Some »

Kelle päis siin oligi - loll on loll olla! :twisted:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist