Meelsus Venemaal

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
_dumbuser_
Liige
Postitusi: 1972
Liitunud: 14 Jaan, 2011 0:37
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas _dumbuser_ »

an2 kirjutas: 30 Sept, 2022 10:37 https://lenta.ru/news/2022/09/29/pugacheva/
Pugatšova on Venemaalt lahkunud ja ei saa seal esineda.
Kusjuures kummaline (orkide jaoks ilmselgelt mitte midagi erilist) ongi see, et ta tõmbas sealt uttu juba päris ammu, ikka mitu mitu kuud (vist isegi juba märtsis) tagasi. Hiljuti lasi end mõjuagentide nimekirja kanda ja ometi on ta sinna esinemisele märgitud. Orkide puhul siis vbl see info ei liigu või siis loodetakse, et ei liigu ja kasutatakse seda nime ainult rahvamassi kokkumeelitamise pärast. Eks pärast saab lugeda palju sealt diskolt mobikuid kokku rehitsetakse.
Kasutaja avatar
loomake
Liige
Postitusi: 1897
Liitunud: 17 Aug, 2014 15:32
Kontakt:

Re: Meelsus Venemaal

Postitus Postitas loomake »

Mogiliseerimis festival. :write:
Uudishimulik loll on ikka huvitavam olla kui ignorantne loll.
Kasutaja avatar
Greta
Liige
Postitusi: 173
Liitunud: 01 Mär, 2022 21:05
Kontakt:

Re: Vene-Ukraina sõda

Postitus Postitas Greta »

_dumbuser_ kirjutas: 30 Sept, 2022 11:24
an2 kirjutas: 30 Sept, 2022 10:37 https://lenta.ru/news/2022/09/29/pugacheva/
Pugatšova on Venemaalt lahkunud ja ei saa seal esineda.
Kusjuures kummaline (orkide jaoks ilmselgelt mitte midagi erilist) ongi see, et ta tõmbas sealt uttu juba päris ammu, ikka mitu mitu kuud (vist isegi juba märtsis) tagasi. Hiljuti lasi end mõjuagentide nimekirja kanda ja ometi on ta sinna esinemisele märgitud. Orkide puhul siis vbl see info ei liigu või siis loodetakse, et ei liigu ja kasutatakse seda nime ainult rahvamassi kokkumeelitamise pärast. Eks pärast saab lugeda palju sealt diskolt mobikuid kokku rehitsetakse.
Tuli tagasi kooli alguse puhul aga nüüd läks asi vist liiga tuliseks.
ahto42
Liige
Postitusi: 475
Liitunud: 06 Mär, 2022 13:46
Kontakt:

Re: Meelsus Venemaal

Postitus Postitas ahto42 »

Ei osanud seda kuhugi mujale panna
https://www.youtube.com/watch?v=0YarNZ5YKNU

Osad ikka päris segaduses
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2097
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Meelsus Venemaal

Postitus Postitas vaoinas »

ahto42 kirjutas: 30 Sept, 2022 15:11 Ei osanud seda kuhugi mujale panna
https://www.youtube.com/watch?v=0YarNZ5YKNU

Osad ikka päris segaduses
No sellel halli peaga paduvenemeelsel jookseb juhe lõpus ikka täitsa kokku - Nu ja nje znaju..
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7188
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Meelsus Venemaal

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

vaoinas kirjutas: 30 Sept, 2022 15:56
ahto42 kirjutas: 30 Sept, 2022 15:11 Ei osanud seda kuhugi mujale panna
https://www.youtube.com/watch?v=0YarNZ5YKNU

Osad ikka päris segaduses
No sellel halli peaga paduvenemeelsel jookseb juhe lõpus ikka täitsa kokku - Nu ja nje znaju..
Sellele viimasele võiks Vene valitsus(nagu Tuvas tehakse) anda lamba ja kott kartulit,siis saaks koos määgida,kui Putlerit vaatavad TV-s,toorest kartulit järada viina alla ja hiljem saaks mees toanurgas zodoomiaga tegeleda.Ega seal peakolus tõesti muud ei ole.
Kasutaja avatar
Porutšik
Liige
Postitusi: 574
Liitunud: 14 Apr, 2014 14:13
Kontakt:

Re: Meelsus Venemaal

Postitus Postitas Porutšik »

В Крыму российская полиция проводит проверку по факту опубликования видео, на котором «Миссис Крым – 2022» Ольга Валеева исполняет украинскую песню «Червона калына», сообщают российские и крымские СМИ со ссылкой на российское МВД в Крыму.

«В настоящее время сотрудники полиции проводят мероприятия, направленные на установление всех обстоятельств произошедшего. По собранным полицейскими материалам будет принято решение в соответствии с законодательством», – цитирует пресс-службу российского МВД Крыма российский телеканал «Крым 24».

На данный момент видео с исполнением Валеевой украинской песни удалено.

Ранее российский суд в Бахчисарае привлек к административной ответственности шестерых организаторов и участников крымскотатарской свадьбы за воспроизведение песни «Червона калына», которую российский суд назвал «боевой песней украинских националистов». Обвиняемых наказали штрафами и административными арестами. Российские телеграм-каналы опубликовали видео публичных «извинений» владельца ресторана и диджея. Ресторан, где проходил праздник, закрыли на «проверку».
https://ru.krymr.com/a/news-krym-missis ... 61722.html

Venemaa politsei Krimmis uurib video avaldamist, kus "Mrs Krimm 2022" Olga Valejeva esitab Ukraina laulu "Tšervona kalyna", teatas Vene ja Krimmi meedia, viidates Venemaa Krimmi siseministeeriumile.

"Praegu võtavad politseiametnikud meetmeid, mille eesmärk on selgitada välja kõik juhtumi asjaolud. Politsei kogutud materjalide põhjal tehakse otsus vastavalt seadusele," tsiteeris Venemaa telekanal Krym 24 Venemaa siseministeeriumi pressiteenistust Krimmis.

Praeguseks on video, kus Valejeva laulab Ukraina laulu, eemaldatud.

Varem pidas Vene kohus Bahtšysarais kuus krimmitatarlaste pulma korraldajat ja osalejat haldusvastutusele, kuna nad mängisid laulu "Tšervona kalyna", mida Vene kohus nimetas "ukraina natsionalistide võitluslauluks". Süüdistatavaid karistati trahvide ja haldusarestidega. Vene Telegram-kanalid avaldasid video, kus restorani omanik ja DJ "vabandavad" avalikult. Restoran, kus pidu peeti, oli "kontrollimiseks" suletud.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
NGolf
Liige
Postitusi: 2985
Liitunud: 16 Juul, 2013 11:48
Asukoht: Sakala
Kontakt:

Re: Meelsus Venemaal

Postitus Postitas NGolf »

Elvina Borovkova, russide suunamudija, on vihane, et sel ajal kui tema abistab mobiliseerituid ja raha kogub, häkkisid Ukraina häkkerid tema passiandmed ja trollivad, võtavad kiirlaenusid. "Mis kurat minu riik üldse mind ei aitaa kuidas ma krt saan patrioot olla kui mu oma riik mind üldse ei kaitsee AAaAAA!"
https://mobile.twitter.com/golub/status ... 7589972992
NGolf
Liige
Postitusi: 2985
Liitunud: 16 Juul, 2013 11:48
Asukoht: Sakala
Kontakt:

Re: Meelsus Venemaal

Postitus Postitas NGolf »

Simonjan arvab ka, et on paras aeg end distantseerida võimude tegevusest ja selgitada, et tema on kõigest ajakirjanik.
Ma olen ka ühiskonna liige. Ma ei ole võim. Lihtsalt sellepärast, et ma olen televisioonis, ei ole ma võim. Sest ma vastutan meedia eest. Noh, ma olen meedia peatoimetaja, ajakirjanik. Ma olen täpselt sama osa ühiskonnast, väike osa, ja ma tunnen täpselt sama, mida ühiskond tunneb.

Ma ei lähe kunagi poliitikasse. Ma lihtsalt armastan oma rahvast ja teen oma rahvast. Mitte ametnikud. Mõned neist on head, mõned neist on halvad, mõned neist on rumalad. Mitte mõnele kindralile, keda ma tunnen või ei tunne, kes teevad otsuseid, mis võivad kahjustada minu riiki ja minu rahvast. Kuna nad teevad selliseid otsuseid, ei vabanda ma neid. Sest ma teen jätkuvalt oma rahvast ja kodumaad. Ja ma ei ole enam üldse huvitatud sellest oma töös. Ma tahan jätta endale õiguse öelda, mida ma arvan selle ühiskonna ja inimeste huvides, keda ma teenin.
https://vk.com/wall561960677_554267
HAT
Liige
Postitusi: 957
Liitunud: 25 Dets, 2016 10:18
Kontakt:

Re: Meelsus Venemaal

Postitus Postitas HAT »

Keegi horacius on 2. Oktober 2022 kell 17:54 on paduvene strelkovile sisse kiilunud ja avaldab lühidalt oma meelsust. Asi seegi.
https://strelkov-i-i.livejournal.com/feed/

Vahepeal tungisid Ukraina relvajõud 35 km ulatuses meie kaitseformeeringutesse ja hõivasid Dudchany. See on Hersoni piirkond. Tänu õhukestele kaitsekäskudele.

Keda me selle eest täname?

Hei mädanikud, kus teie sitaviskajad on? Te nii heldelt iga Strelkovi aevastamise kohta... Mis läks valesti? Kas ta enam ei urise? Aga kuidas nad hingasid, kuidas nad hingasid... Ma ajan näpu püsti.
Keskmine muidugi.
Üks sõrm.jpg
Üks sõrm.jpg (4.77 KiB) Vaadatud 4367 korda
Kui kaua me kavatseme selle katastroofi tagajärgi lahti harutada? Rinne variseb kokku nagu kaardimajake ja kaitseministeerium vaikib nagu kala jääl. Aga see on juba klassika.



https://horacius.livejournal.com/605469.html
ahto42
Liige
Postitusi: 475
Liitunud: 06 Mär, 2022 13:46
Kontakt:

Re: Meelsus Venemaal

Postitus Postitas ahto42 »

Sanktsioonid ei mõjuta

https://youtu.be/dr7udHMfKTM
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4854
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Re: Meelsus Venemaal

Postitus Postitas Gideonic »

Jälle päris sisukas lõim küsitlustest Venemaal, mehelt keda olen siia juba linkinud:

https://threadreaderapp.com/thread/1576 ... 56832.html
Greg Yudin kirjutas: Depoliticization. Almost all Russians have deep scorn and contempt for politics. Those who believe politics is meant to make society more just or free are usually considered childish or outright insane.

In public service, people interested in politics are considered unreliable. In commercial sector, they are regarded as dangerously naïve and silly, failing to understand some elementary truths about how the world runs.

If you want to know the opinion of Russians on some political issue, it is safe to assume that the vast majority strongly supports “leave me alone”. (Unless proven otherwise: mobilization is a counterexample).

2. Acclamation. Russia is a plebiscitarian regime. The vast majority doesn’t interpret polls (or voting) as choosing which decision they would prefer. The decisions are already made by the leader, the role of the people is to say “yes” – to acclaim.

The right question in Russia is not “do you approve policy X?” but rather “if Putin takes policy X, would you approve?”

And that’s what you would normally get:
Anton Barabashin kirjutas: If Putin stops war tomorrow - 68% of Russian will support that decision;
If Putin calls for taking Kyiv tomorrow - 60% will support him.
Yes, these are somewhat the same people.
They have no clue what is going on and are ready to support whatever decision Putin takes
It is safe to assume that Russians are fine with any decision taken by Putin. Had he handed Luhansk and Donetsk over to Ukraine on February 24, the ‘approval’ would have been exactly the same.

Nonreponse. While survey nonresponse is an issue in many countries, it affects Russian polls disproportionately. Our research shows that Russians interpret polling as interaction with the state, irrespective of who does the survey. This is not the case in the West
Ja võibolla olulisem isegi küsitluste ennaste kohta:

Response rates are frighteningly low – 10-25% depending on methodology. Many (although not all) pollsters report that in 2022 the rates further plummeted. A colleague in the industry I trust completely told it was at 1% even before mobilization.

Response rates are almost never reported. Looking at the poll numbers, it is safe to assume that very few people agreed to participate, unless proven otherwise.

Surveillance. Since people tend to perceive polls as communication with the state, they use it as an opportunity to complain. “Please tell Putin that we struggle to get X here” is a line that almost every interviewer had heard.

This makes the favorable responses for the government even more likely, for you normally show respect to the person you complain to. This also a reason why polls are interpreted as a tool for surveillance.

It is safe to assume that respondents generally perceive themselves being watched and not protected, unless proven otherwise.

Fear. I have always resisted the idea that Russians are just afraid to tell their true opinions, while in reality we are all scared dissidents. This assumes that these opinions do exist in the first place, which is most often not true.

However, with this war and especially with mobilization fear has definitely become a major factor. Previously, in pollsters’ internal reports interviewers often mentioned fear as a common emotion among respondents that skewed their responses. Now it has become massive.

I already heard reports about women meeting interviewers crying “Please don’t take them away from us”. At this point, I seriously think polling not only faces issues of validity, but becomes ethically dubious. A researcher should not participate in terror, even unwillingly.
It is safe to assume that behind the numbers you read there are people completely disoriented and scared about what the state will do to them, approached by someone they believe is an agent of the state.

You will probably very soon meet people who would say that Russian referenda in Ukraine are sham, while Russian polls in Russia are totally fine and representative.

I usually respond that in Russia, there will be first the change in power, and then the change in poll numbers.
Ehk siis palun mitte võtta vene küsitlusi isegi mitte pooltõena. Vastajate protsendi jutt näiteks oli mulle uudis (ja tõsi see on et seda kunagi ei raporteerita).

Nagu venemaal asjadega ikka Enamik venelasi on muidugi endisel imperalist-kolonistides värdjad, see ei ole kellelgi uudis, aga kui ka veerand sellest jutust tõsi on, ei ole mõtet neid küsitlusi siin isegi tsiteerida, rääkimata neist mingite järelduse tegemisest.
Kasutaja avatar
Gideonic
Liige
Postitusi: 4854
Liitunud: 14 Aug, 2008 14:19
Kontakt:

Re: Meelsus Venemaal

Postitus Postitas Gideonic »

Tundub et mitte ainult ei olnud rahvas sinna punase väljaku kontserdile kohale kärutatud bussidega vaid ka nende väidetav kaasahüüdmine oli feik:


https://twitter.com/JayinKyiv/status/15 ... 1757405185
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7188
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: Meelsus Venemaal

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Ei viitsinud seda otsida aga twitteris on pilt Vene lippudest,mis oli selle pokasuhha lõppemisel lihtlabaselt lähimasse prügikonteinerisse kupatatud.
Näitab tegelikult seda,et kõigil on asjadest pohhui.
Crispy
Liige
Postitusi: 858
Liitunud: 03 Veebr, 2016 14:53
Kontakt:

Re: Meelsus Venemaal

Postitus Postitas Crispy »

Neid prügikastidesse topitud lippe tuleb sealt alatasa... Sama oli ka selle surematu polguga, kus vanaisade fotod lõpetasid prügikastis.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline