militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
mongol
Liige
Postitusi: 1308
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas mongol »

London Bridge kirjutas: 15 Juun, 2022 14:09 Kasutajanimed ja avatarid ja palju muud on nüüd valel pool. Ja kollased kerad on pikergusemad. Mulle ei meeldi. :evil:
Jõuab vast selleni, et vastavad valikud juhtpaneeli jõuavad. Sellel platvormil saab ilusti postitaja vasakule tõsta, aga vaikimis on jah "sisu on tähtsam kui postitaja"-lahendus. Mis siin väga ei toimi, nimesid nimetamata :)

EDIT: URL-tääg ei tööta allkirjas ka nii nagu peaks, st ei saa miskit teksti lingina näidata. Postitustes töötab.
professional retard
dm7
Liige
Postitusi: 322
Liitunud: 30 Sept, 2015 19:58
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas dm7 »

Tunnen pealehel asunud ''uued postitused'' nupust puudust :(
London Bridge
Liige
Postitusi: 621
Liitunud: 15 Aug, 2015 18:48
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas London Bridge »

Peaks täitsa olemas olema, aga natuke rohkem peidus. Ja minu eelmine oli rohkem huumoriga kui ilma. Küll harjub lõpuks selle "parempoolse rooliga" ka ära
Manused
Nimetu.png
Nimetu.png (22.74 KiB) Vaadatud 1588 korda
My fair lady.
Kasutaja avatar
Marvin
Liige
Postitusi: 333
Liitunud: 25 Veebr, 2022 10:41
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Marvin »

dm7 kirjutas: 15 Juun, 2022 17:03 Tunnen pealehel asunud ''uued postitused'' nupust puudust :(
See funktsionaalsus on alles lehe vasakul ülanurgas oleva kolme kriipsuga kiirlinkide ikooni all. Ja aktiivsed teemad, ja lugemata postitused ka. Saab hakkama.
Aga see linkide samal kaardil avanemine on tüütu küll. Ceterum censeo Carthaginem esse delendam :).
smr
Liige
Postitusi: 872
Liitunud: 05 Sept, 2011 7:07
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas smr »

Longbowman kirjutas: 14 Juun, 2022 20:33 Keegi ei küsi, et MIKS foorum kaks nädalat maas oli ... :roll:
Kuna see katkestus oli täiesti vastavuses minu SLAga antud foorumiga siis ei saa ju ometi pahandada
Avatar
Liige
Postitusi: 2286
Liitunud: 17 Veebr, 2009 21:30

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Avatar »

Nagu kunagi Win XP fänsi pilt jne. Ma olen alati Win classicu peale pannud. Väääh... Sorri.
Võiks olla tiba tumedamad taustad...
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9145
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Kilo Tango »

Ausalt öelda on ajasta-aega see PHPBB default theme olnud kole nagu öö. Themeforestis on terve hulk päris viisakaid teemasid foorumile: https://themeforest.net/search/phpbb

Ma saan aru, et adminnid on praegu hõivatud bugide lihvimisega, kuid vbl. tasuks teha mingite teemade vahe foorumis hääletus - las rahvas valib, et milline foorum välja võiks näha. Mulle isiklikult meeldib näiteks quatro. https://themeforest.net/item/quarto-php ... me/8526816

Pilt

Meeldib ka Milk Simplified Titanium: http://preview.themeforest.net/item/mil ... w/16119149
Walter2
Liige
Postitusi: 4015
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Walter2 »

Analoogilise tarkvara peal jooksvatel teistel foorumitel on Juhtpaneelist - Foorumi valikute - Üldseadete alt võimalik omale sobiv foorumi stiil valida, nende olemasolu sõltub muidugi mida koodikirjutajad on foorumisse lisanud. Ilmselt võtab selle saamine siia oma aja aga võimalus selleks on, las saame enne sünnitusvaludest üle.
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15568
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Fucs »

Mingi krdi kamm on sisselogituna sees püsimisega.

Jumala suvaliselt peksab foorumist välja.
Praegu just tegin nt UKR teemasse posti ja siia 10 sekundit hiljem vajutan "vasta", et hakata posti kirjutama ja ütleb, et logi sisse....

Enne just logisin sisse, et UKR teemasse postitada, kopisin googletõlke artikli ja parandasin kirjavead.... no mingi neli-viis minutit läks aega sisselogimisest ja vajutades "sisesta" ütles, et logi sisse.... kogu postitus muidugi haihtus olematusse... ei aidanud brauseris tagasiminek ega aj ajalugu....

SAMAS !

Eile praktiliselt terve päeva olin sisse logitud. Tegin hommikul posti ja viskasin telefoni tasku . Lõuna ajal võtan telo ja üllaülla, ikka olen milnetis sisselogitud... tegin paar posti ja telo tasku. õhtupoole võtan telo - endiselt istun sisselogituna milnetis...

enne seda jälle üks päev toimis nagu norm.
Logisid sisse ja sai rahulikult neli-viis postitust teha järjest ja siis ca 1tund hiljem kui tagasi tulin, oli mind automaatselt vahepeal välja loginud.

ja veel päev enne seda loopis ka suva aegadel välja... kord sai paar tundi sees mölutatud ilma postitusi tegemata ja kord viskas kahe postituse vahel välja.

Iga päev on erinevalt.

Brauserit ei sulge. Milnet foorumi lehekülge ka ei sulge. töötavad 24/7
sass2401
Liige
Postitusi: 743
Liitunud: 28 Veebr, 2022 0:06
Asukoht: EE
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas sass2401 »

Soovitav ikka, seda on vaja kasutajapaneeli, mis puust ja punaseks tehtud, näide Ehitusfoorumi paneelist
foorumi teema.JPG
Mulle meeldib, et Mart Helme andekuste väljatoomise eest jagatakse hoiatusi.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15568
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Fucs »

Täna siis hommikupoole toimis nagu tavaliselt. Kui pikem paus oli siis logis automaatselt välja.

Umbes pealelõunast alates logisin viimati sisse ja nüüd hoiab siiamaani sisselogituna :shock:

Mulle sobib 8)

PS.

Ja siin teemas on kasutusel "vanas stiilis" ümmargused emotikonid, mujal, nt. UKR teemas, on need "uued piklikus stiilis" tilgad
:roll:
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15568
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Fucs »

Nii.

Praegu logisin sisse et teha post "Moskva" uputamise teemasse. Kopeerisin sinna teksti (10-15 sekundit), vajutasin "sisesta" ja viskas mu uuesti sisselogimise lehele .... st peale esimest sisselogimist oli mu kohe jälle ka välja loginud automaatselt.

:evil:
_dumbuser_
Liige
Postitusi: 2080
Liitunud: 14 Jaan, 2011 0:37
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas _dumbuser_ »

Fucs kirjutas: 19 Juun, 2022 14:53 Nii.

Praegu logisin sisse et teha post "Moskva" uputamise teemasse. Kopeerisin sinna teksti (10-15 sekundit), vajutasin "sisesta" ja viskas mu uuesti sisselogimise lehele .... st peale esimest sisselogimist oli mu kohe jälle ka välja loginud automaatselt.

:evil:
Alusta päeva või nädalat (sõltub kui tihti jama esineb) sellega, et viska kogu veebilehitseja poolt salvestatud jama arvutist/moblast minema. Aegajalt läheb see seal kuidagi omavahel konflikti ja siis on tulemuse üsna kirjeldusele sarnane asi.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5566
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas toomas tyrk »

See sisselogimise kamm, eriti kui see on probleemiks ainult arvutis - soovitan kõik küpsised ära kustutada.

Emotikonid - foorumis on installitud ainult need vanemat tüüpi emotikonid. Emotikonide kaustas ma küll mingeid uusi ja tilgakujulisi ei näe. Ma kahtlustan, et need uued võetakse ka kuskilt cache'ist. Mingist muust foorumist on samanimelised failid cache'i salvestatud ning brauser mugavusest kuvab siis neid. Proovi lehel teha Ctrl +F5, see peaks laadima kogu sisu foorumist.

Väliste linkide avamine uues aknas. Lugesin vahepeal neid phpBB foorumeid. Seal on kaks võimalust. On selline mod nimega ELONW, aga kahjuks ei ole versioon 3.3.7 ametlikult toetatud nimekirjas, ja foorumis keegi selle versiooni jooksutaja ka kurtis, et ei tööta viimase versiooni peal. Teine võimalus see sama failide mudimine, mida sai vanas militaar.netis tehtud. Aga seal teemas ka viimane vend kes seda kiitis, oli teinud seda versioonil 3.2.midagi.

Ilmselt siiski vaatan need failid üle...
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4089
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: militaar.net foorumist

Postitus Postitas Some »

Ole nii hea Toomas... Mul linkide avamisega see jama, et tean küll kuidas uues aknas avada aga harjumusest ikka klõpsan tavaliselt peale ja siis sulgen twitteri vms ristist ja pean hakkama milnetti uuesti sisenema. Tõesti tüütu.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist