NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
vindi eest 3500.-??? peaks ikka loll olema kes sellise hinnaga müüks, alla topelt hinna ei tasuks küll müüa, juba deaktiveeritud relv maksab rohkem kui siin pakutud, kui sain ikka õigesti aru et pakuti selle relva eest
sealt saab igaüks vaadata mis hinda deaktviveeritud relva eest küsitakse ja mahagi müüdi, ma arvan et kui hästi otsid saad selle eest miks mitte ka 10 000.-
Deaktiveerimata relv ei pruugi alati sugugi mitte deaktiveeritud relvast kallim olla. Nii näiteks on deaktiveerimata Stgw või MP pea müüdamatu, sest potentsiaalsete ostjate ring (kes võivad üldse sellist relva omada) on väga väike.
3500 selle vindi eest on ehk tõesti veidi vähe, aga ei ennustaks ka hindasid üle 10 000 krooni. Kui just keegi oma raha peale päris vihaseks ei ole saanud .
Vindimees peaks hinna 10 000 vähemalt panema,see oleks alg hind
Kui välgumeeste ainult pandlaid müüakse 6000 eest siis,kui ei
ole tõsiseid vendi,siis tõesti puuri toru läbi,keevita lukk kinni ja on midagi lastelastele näidata,ikka ajalugu
natuke offtop, aga:
khm-khm... ligi 100 aastat vana rootsi vint (v.l. 1914) maksis mulle 3000 krooni. lihtsalt hinnavõrdluseks. selline ongi rootsi "kustide" hinnatase praegu.
püss on nüüdseks optika peale saanud ja hulga sokulisi-kitselisi-sigudikke igavestele söödmaadele aidanud.
sammal.habe kirjutas:natuke offtop, aga:
khm-khm... ligi 100 aastat vana rootsi vint (v.l. 1914) maksis mulle 3000 krooni. lihtsalt hinnavõrdluseks. selline ongi rootsi "kustide" hinnatase praegu.
püss on nüüdseks optika peale saanud ja hulga sokulisi-kitselisi-sigudikke igavestele söödmaadele aidanud.
Väga õige võrdlus-isegi vana hülgepüssi eest laetava saad kolme-nelja
tuhande eest...jutt ikkagi õigest saksa vindist...Ajalugu maksab ka midagi.
Oleks kunagi näiteks rootslased pea terve euroopa vallutanud ning maailma nn hirmu külvanud, aetaks rootslaste relvi, aumärke jne suure raha eest taga, aga kuna rotsad seda selliselt teinud pole, siis ei taha ka nende nänni keegi. Sorry, keegi ikka tahab, aga valdav enamus siiski mitte Gustav Adolf neil on ja mõned vikingi kirved ka ja ongi kogu huvi
10 000 alginne ? Pühavaimu ilmumised unes ka es räägiks sellisest hindest. Muidugi asjauvilistele loevad mudelid ja markeeringud. Ja kui veel tagurpidi N lukukoja peal on. Siis lääks hinne taivapoole...