Aga ma ei saanud kohe aru, kas nad olid siis ikkagi poolt või vastu?

Relvadega ei ole võimalik paraku Eestit kaitsta ja see Ref -i, IRL-i tanki jutt on ka puhas populism lihtsameelsetele valijatele puru silma ajamiseks!
Kes siin praegu kõige suurem populist on, eksole?Relvadega ei ole võimalik paraku Eestit kaitsta ja see Ref -i, IRL-i tanki jutt on ka puhas populism lihtsameelsetele valijatele puru silma ajamiseks!
http://www.postimees.ee/2719714/laaneot ... s#comments«Tankidel ja soomusmasinatel on tohutu moraalne tähtsus. Kui jalavägi ees tunnetab, et taga on soomusmasinad ja suurtükid, siis see on moraalselt midagi muud, kui nad teavad, et seal on pisike kahur või hoopis mitte midagi,» ütles Laaneots.
Laaneotsa hinnangul võiks Eesti hankida 56 kuni 60 tanki ning lükkas ümber levinud arvamuse, et masinad on väga kulukad. «Soomlased ostsid endale sada Leopard 2A6 tanki. Leedu ostis 117 Leopard 2A4 tanki, mis on natuke vanem. Hinnad on ainult poolteist miljonit tükk. See tuleb odavam, kui kunagi välja pakutud CV90 (jalaväe lahingumasin – toim.), mis maksab kaks miljonit. Tanki tulejõud ja lahinguomadused ületavad mitmekordselt CV lahinguomadused.»
«Meil arvatakse, et see on sama kallis kui lennuk. Vale jutt. See on tavaline masin, ainult soomusmasin ja raskem. Ja ega neid kõiki siis korraga taga ei aeta. Tavaliselt rahuajal õppeotstarbeks kasutatakse ikka väikest osa, võib-olla rühma jagu masinaid, teised seisavad. Käib rotatsioon ka, et nad ühtlasi kuluks. Need masinad ostetakse 20 kuni 30 aasta peale. Kui neid hooldada, siis ei juhtu nendega midagi.»
Eile kogunenud IRLi eestseisus arutas poliitilist olukorda ja tegi Reformierakonnale ettepaneku jätkata ühises koalitsioonis ning kutsus üles lähtuma mitmetest põhimõtetest, mille hulka kuulus ka kaitsevõime kasvatamine eesmärgiga kiiresti välja aren
Leedu ja 117 Leopard 2A4 tanki!Laaneots kirjutas:Leedu ostis 117 Leopard 2A4 tanki, mis on natuke vanem.
Laaneots laulab Trummi ja Kunnasega sama laulu, tankid võiks olla aga jalaväe lahingmasinatega mehhaniseeritud jalaväge tankide kaitseks ei peaks olema...Laaneots kirjutas:Laaneotsa hinnangul võiks Eesti hankida 56 kuni 60 tanki ning lükkas ümber levinud arvamuse, et masinad on väga kulukad. See tuleb odavam, kui kunagi välja pakutud CV90 (jalaväe lahingumasin – toim.), mis maksab kaks miljonit. Tanki tulejõud ja lahinguomadused ületavad mitmekordselt CV lahinguomadused.»
Pole seni kuulnudki.Lemet kirjutas:Leedu ostis 117 Leopard 2A4 tanki, mis on natuke vanem.
Vana ajas midagi sassi või tegi seda kirjatsura.Madis22 kirjutas:Pole seni kuulnudki.Lemet kirjutas:Leedu ostis 117 Leopard 2A4 tanki, mis on natuke vanem.
trafomees kirjutas:Tegelt võiks üks sõidukõlbmatu vene tank vedeleda ka nt Viru pataljoni või Tapa linnaku angaaris või õpperuumis. See seisev tank oleks osa väljaõppest, siis saaksid ajateenijad sellega tutvuda ja seal sees ronida jne. Instruktor saab näidata tanki nõrgemaid külgi jne.
Kohe ei pea kõik vanad tankid puruks laskma.
Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline