täiesti puuduv väljaõpe ja "kui Allah tahab" suhtumine, mõnes videos isegi näinud kuidas laskja paneb üldse silmad kinni (palvetabki tulistamise ajal?)kristjan82 kirjutas:Eelmise lehe video https://www.liveleak.com/view?i=fc6_1488654741 jäin seda vaadates mõtlema ,et kuidas on võimalik nii mööda lasta ja teiseks tuleall positsioonidelt minema minek meenutab rohkem peolt korraliku saki all kodupoole kakerdamist.
Sama asja olen täheldanud päris paljudes videotes. Keegi kunagi siin ütles ,et seal vist mõeldakse nii : lasen vaendlase suunas ilma suurema sihtimiseta - kui Allahh tahab siis läheb pihta ka
taandumistaktika taga võib olla loogika. Kui nad oleks kuulide eest põigelnud, oleks nad laskurite olematut täpsust arvestades ilmselt suurema tõenäosusega pihta saanud.