Valed valede otsa.Kuigi Kallas väidab oma kodulehel, et ta oli selle advokaadibüroo partner, siis äriregistri andmetel teda osanike nimekirjas ametlikult siiski ei ole. Ja isegi kui Kallas ikkagi tegutses seal advokaadibüroos, mida ta oma kodulehel reklaamib, siis ilmselt oli ta lihtne palgatööline ja osanike ringi ta ei kuulunud.
Edit: Leidsin siiski viite, kus KK ennast Mody jne partnerina identifitseerib:
http://harjutuskohus.ee/voistlused/20082009-2/
Büroo on kirjutanud osanike kohta järgmiselt:Kaja Leiger – Advokaadibüroo Luiga Mody Hääl Borenius vandeadvokaat, partner, 2008/2009 kaasuse autor
https://www.aripaev.ee/uudised/2010/12/ ... anikeringi
Juunis 2010 kirjutas Ekspress:Osanikeringi laienemise järgselt on osanikeks vandeadvokaadid Sten Luiga, Jaanus Mody, Marti Hääl, Margus Mugu, Peeter Kutman, Priit Pahapill ja Aivar Taro.
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/6927 ... ur-heitlus
Pädevamad võivad nüüd valgustada, kuidas eristub partner osanikust.Kallas on juba mõnda aega Kawe Plazas tegutseva advokaadibüroo Luiga Mody Hääl Borenius partner;
Wiki:
Advokaadibüroo partneriks nimetatakse bürood FIEna pidavat vandeadvokaati või advokaadiühingu osanikku või aktsionäri.